ZIMOWE KLIMATY...

W czwartek 30 .01.2014 r. w poszukiwaniu zimy prawie cała społeczność szkolna  pojechała do .... kina w Kędzierzynie -Koźlu na film  "Królowa Śniegu".
Już sama podróż autobusem oraz możliwość skorzystania w kinie  z ruchomych schodów była dla niektórych uczniów wielką przyjemnością .  Film bardzo się wszystkim podobał, ale  nikt raczej nie tęskni za aż tak mroźną zimą.

Imprezę sfinansowało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Kadłubie. Dziękujemy !!!Mimo, iż w tym roku śniegu jest jak na lekarstwo, organizatorom udało się przeprowadzić zawody sportowe w dyscyplinach zimowych. Dnia 15 stycznia 2014 r. w Zakopanem odbyła się Wojewódzka Zimowa Olimpiada Specjalna w narciarstwie zjazdowym, biegowym i biegach na rakietach śnieżnych

Naszą szkołę reprezentowało 2 zawodników: Piotr Pzionka z klasy III gimnazjum i Piotr Bosy z klasy III SPdP,  pod opieką trenerów Romana Bema i Wiesława Bieli.

Piotr Pzionka zajął II miejsce w slalomie i I miejsce w zjeździe, a Piotr Bosy - II miejsce w narciarstwie biegowym. Gratulujemy!

Można zobaczyć zdjęcia z zawodów:
https://dysk.onet.pl/link/X9Z9G